Melnik Publishing

the draft

Melnik Publishing

 

Prohlášení

Nemáme nutně ambice produkovat fotoknihy s globálním dopadem. Dnes tuto pozici, jak věříme, drží Mackbooks a několik dalších vydavatelství. Ale chceme dělat svými tématy svěží a progresivní fotoknihy a chceme si především s fotografií hrát.

Silně věříme, že zde existuje mnoho progresivních fotografických témat, které prozatím zůstávají nezpracovaná. Některé fotoarchivy, o kterých víme, že existují, a některé naše vlastní projekty nás vedou k rozhodnutí založit toto nakladatelství – Mělník publishing. Právě dnes a právě zde, v legendární hospodě Na Mělníku, v Praze na Letné.

Mělník Publishing zákládáme pro sebe – jako akt našeho přátelství a z lásky k fotoknihám. Naší hlavní vizí je produkovat progresivní fotoknihy a vzájemně si je sdílet mezi s sebou.

3.12.2020

Patrik Sláma, Dejv, Lukáš Tofan a Tomáš Chadim

 

Koncept

Mělník Publishing bude vydávat každou ze svých knih vlastním nákladem v počtu 12ti výtisků, vlastnoručně vázaných. Čtyři výtisky vždy putují nám – zakladatelům Melnik Publishing. Zbylých 8 výtisků je po dohodě k prodeji v ceně 1000 EUR za knihu.

 

Enter